Pokaż swoją firmę w internecie!

Identyfikacja wizualna

1

Identyfiacja wiualna to podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku marki firmy na rynku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej.

Strony internetowe

2

Posiadanie strony internetowej, znacznie poszerza pole działania firmy. Daje możliwość przedstawienia swoich produktów i usług odbiorcom z całego świata. Poprzez redukcję kosztów, nawiązanie lepszych kontaktów z Klientami

Grafika użytkowa

3

Grafika użytkowa w kreacjach reklamowych (ulotki, gadżety skierowane bezpośrednio do Klienta) ma za zadanie stworzyć na tyle atrakcyjną i dostosowaną do potencjalnego odbiorcy formę, która skutecznie zachęci do kupna produktu.

Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Nasza Oferta skierowana jest do wszystkich którzy chcieli by zaistnieć ze swoja firmą w sieci. Wieloletnie doświadczenie w branży i spora grupa zadowolonych klientów przemawia za wyborem nas do realizacji stron internetowych jak i grafiki reklamowej.

Zrealizowane przez nas strony od kilku lat są obecne w sieci i każdego dnia korzysta z nich kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Jesteśmy w stanie przygotować stronę od początku do końca nie muszą państwo szukać kilku firm dla poszczególnych etapów realizacji. Zajmiemy się przygotowaniem grafiki, kodu strony jak i opracowania tekstów które stanowić będą ofertę firmy.

Jeżeli nie mają państwo własnego serwera oraz domeny zapewnimy również hosting plików i wykupimy odpowiednią domenę (nazwę), po zrealizowaniu strony możemy również zająć się jej dalszym rozwojem, opieką techniczną oraz pozycjonowaniem w wyszukiwarkach co już po niedługim czasie powinno przynieść wymierne.

Nasza firma oferuję również stworzenie oraz prowadzenie kampanii reklamowej AdWords czyli systemie pozwalającym na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense.

Nasze Specjalizacje

Strony Internetowe
Sklepy internetowe
Fora Dyskusyjne
Projekty Graficzne

Podstawowe Usługi

 • Strony Internetowe

  Posiadanie strony internetowej, znacznie poszerza pole działania firmy.

 • Strony Mobline

  Smarfony i Tablety w ostatnim czasie zyskały sporą popularność, dobrze jest mieć stronę która potrafi się dopasować do małych ekranów.

 • Sklepy Internetowe

  Sklep internetowy daje możliwość globalnej prezentacji i sprzedaży produktów. Podobnie jak standardowe strony tak i sklepy tworzone przez nas są w technologi Responsive Web Design

 • Usługi Poligraficzne

  Możemy przygotować dla Państwa wszelkiego rodzaju poligrafię. Od wielkoformatowych banerów, witryn sklepowych do plakatów, ulotek czy wizytówek.

 • Projektowanie Grafiki

  Wykonujemy projekty graficzne na potrzeby internetu jak również do druku.

 • Pozycjonowanie

  Strona internetowa to nie wszystko, po jej stworzeniu należy zadbać o to, aby była widoczna w wyszukiwarkach.

 • Social Marketing

  Media społecznościowe to bardzo ważne kanały promocji firmy.  Warto zadbać o przyjazne dla klientów profile w najważniejszych portalach.

© Copyright - ShowUp - Projektowanie i Tworzenie stron www dla firm - Właścicielem serwisu jest Media4You.pl